top of page
  • Фото автораdemidont.com

Зміни у системі працевлаштування осіб з інвалідністю: законопроєкт


Основні зміни, що запроваджує проєкт закону:

1️⃣ Запровадження сплати цільового внеску замість штрафів за невиконання нормативу працевлаштування.

2️⃣ Розширення категорій підприємств, які можуть користуватися фінансовою підтримкою для забезпечення працевлаштування осіб з інвалідністю.

3️⃣ Розширення можливостей для працевлаштування осіб з інвалідністю шляхом набуття будь-яким суб'єктом господарювання статусу підприємства трудової інтеграції за умови відповідності законодавчо визначеним критеріям.

4️⃣ Можливість заснування підприємств захищеного працевлаштування, які мають на меті не отримання прибутку, а забезпечення працевлаштування осіб із важкими формами обмежень функціонування.

5️⃣ Створення спеціального фонду державного бюджету для підтримки працевлаштування осіб з інвалідністю шляхом накопичення внесків роботодавців.

6️⃣ Гарантоване для працівника збереження трудових відносин з роботодавцем, де з працівником трапився нещасний випадок на виробництві/професійне захворювання.

7️⃣ Обов’язкове включення до механізму працевлаштування соціальних послуг (соціального супроводу на робочому місці, персонального асистента, перекладу жестовою мовою та інші).

8️⃣ Залучення до механізму сприяння зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю приватних агенцій працевлаштування.


Слава Україні 🇺🇦

Comments


bottom of page