top of page
  • Фото автораdemidont.com

Порядок припинення трудового договору у разі смерті роботодавцяКабінет Міністрів України затвердив своєю постановою №1172 «Порядок припинення трудового договору у разі смерті роботодавця - фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою».


Процедура є наступною:

1️⃣ Працівник для того щоб розірвати трудовий договір має подати в найближчий центр зайнятості такі документи:

🔹 заяву про припинення трудового договору з викладенням інформації про смерть роботодавця - - фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою;

🔹 копії документів, що підтверджують смерть роботодавця або відповідне рішення суду (за наявності);

🔹 копії документа, що посвідчує особу, реєстраційного номера облікової карти платника податків або паспорта громадянина України;

🔹 інформацію про роботодавця;

🔹 копію примірника трудового договору або наказу (розпорядження) про прийняття на роботу;

🔹 копію трудової книжки (за наявності).


2️⃣ Центр зайнятості повідомляє про припинення дії трудового договору Пенсійному фонду України (ПФУ) та ДПС.


3️⃣ Протягом трьох робочих днів ПФУ має внести цю інформацію до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.


❗️Важливо:

1️⃣ Датою припинення трудового договору вважається день подання заяви.

2️⃣ Центр зайнятості на вимогу працівника вносить запис до трудової книжки про припинення трудового договору із зазначенням причини звільнення відповідно до п. 8-1 ч.1 ст. 36 Кодексу законів про працю України, але не раніше ніж через три робочих дні з дня подання заяви.


Слава Україні 🇺🇦

コメント


bottom of page