top of page

НАДАМО ВАМ ДОПОМОГУ

Адвокатське бюро «Демідонт і Партнери» надасть супровід вашому бізнесу та представить в судах, правоохоронних органах, органах державної влади чи місцевого самоврядування. 

 

Працюємо у сфері підприємництва, особистих правовідносин, в тому числі з банками, у сфері страхових випадків та дорожньотранспортних пригод, кримінальних порушень. Юридична допомога не обмежується лише судами.

 

Швидко та якісно вирішимо поставлені вами завдання з дотриманням високих професійних та етичних стандартів у своїй роботі.

 

Більше 10 років юридичної практики, сотні задоволених клієнтів на теренах України і закордоном.

 

Демідонт і Партнери Адвокатське Бюро

AND_7169.jpg

Демідонт і Партнери Адвокатське Бюро

ЦІЛІ

Першочергово - ваш захист та представництво з повноцінним та доступним розумінням вашої справи. Втілюємо обов’язок чесно, розумно і сумлінно відстоювати ваші права і законні інтереси усіма не забороненими законодавством способами.

 

За час багаторічної практики ми створили і продовжуємо створювати для вас велику кількість позитивних результатів у судових справах та у вирішенні складних проблем нестандартними методами. Щодня ефективно та оперативно допомагаємо вам із запитами будь-якої складності.

 

Переслідуємо ціль - знаходити персональний підхід до вас та пропонувати індивідуальні рішення по кожній задачі, навіть у, як здається, безнадійному випадку.

 

У роботі націлені на результат, а не на процес. Відкрито повідомляємо вам про наявність ризиків або їх можливу появу, попереджаємо про наслідки, даючи вам можливість обрати оптимальну стратегію, з врахуванням всіх особливостей.

КОМАНДА

%25D0%2591%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25B4

Богдан Демідонт

Керівник, адвокат

Фахівець у різних сферах права, серед яких найбільше спеціалізується в кримінальному та банкрутстві.

Неодноразово виступав спікером круглих столів, конференцій, тренінгів, в тому числі навчань для представників органів державної влади.

 

На рахунку Богдана виграні справи у Верховному суді в спорах з великим бізнесом та державною владою. Зважаючи на постійне прагнення дослідити тонкощі юриспруденції, в перелік перемог Богдана входять курйозні та нешаблонні справи, які зазвичай вважають безнадійними.

Володіє значним досвідом ведення проектів по протидії рейдерським захопленням та незаконним стягненням майна. Має успіх в захисті у кримінальних справах та адміністративних проступків, в тому числі за корупційним складом.

 

Освіта:

Львівський національний університет ім. Івана Франка
Юридичний факультет
Магістр права

Міжрегіональна академія управління персоналом
Менеджер бізнесу
Спеціаліст

Міжрегіональна академія управління персоналом
Психолог
Спеціаліст

Міжрегіональна академія управління персоналом
Економіст з фінансів
Молодший спеціаліст

Ліцензія адвоката отримана у 2012 році. Практика та судове представництво з 2009 року.

ДОСЯГАЄМО ПОРЯДКУ СЕРЕД ХАОСУ В ПРАВОВОМУ ПРОСТОРІ

Цінність 01.

ПОСТІЙНА ІНФОРМАЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ

Постійний інформаційний зв'язок з нашими клієнтами дуже важливий для успішної реалізації проектів: ми повідомляємо клієнту про різні аспекти реалізації справи, про плани і стратегії дій, зміни законодавства, яке може бути застосовано до їх діяльності та справи, засоби та методи які ми реалізуємо, а також іншу важливу інформацію.

bottom of page